Kontakt

Kontaktovat nás můžete pomocí pomocí komentářů, buď zde na těchto stránkách nebo také na naší stránce na Facebooku. V případě žádosti o radu prosím uveďte co nejvíce informací o automobilu.

24 komentářů u „Kontakt

 1. dobrý den koupil jsem vozidlo starší 30 let bývalý majitel to nechal v polopřevodu na sebe,když to kupoval aby neplatil eko. Ale na srazu veteránů jsem se dozvěděl že si nechávaj vystavit doklad o tom že jejich vůz je veterán a tak se vyhnou poplatku při převodu. Tak se ptám jestli tahle vyjímka existuje.

 2. dobrý den, jsem držitelem průkazu ZTP a tudíž nejsem povinën hradit eko daň při přrpisu starších vozidel, ale slyšel jsem že toto možno uskutečnit pouze na jedno auto za pět let nebo že je omezen počet vozidel která mohu takto na sebe registrovat , ptám se – je to pravda? existují nějaká omezení? děkuji za odpověď P.Heřman

 3. Dobrý den, chápu snahu vytlačit stará auta ze silnic.
  8 faktů o ekopoplatcích za přepis aut
  1) Když chce někdo vytlačit stará auta ze silnic, tak by se měl zabývat proč někteří mají stará auta a nemají na nové (nízké platy, nezaměstnanost …).
  – Ne každý má na to si koupit auto, které splnuje emisní normy.
  2) Jak to, že se neplati ekopolatek za přepis nákladáků a autobusů (tatra 815 a 148, avia a stará karosa ,,kouří“ víc jak moje staré auto).
  3) Ekopoplatek omezuje možnost lidí s nízkými příjmy si koupit staré auto na které mají peníze.
  4) Ekopoplatek omezuje podnikání a tím zvyšuje nezaměstnanost.
  5) Starší auta mají levné opravy a díly (je rozdíl kupovat výfuk za 450,-Kč a za 11.000,-Kč když někdo má příjem cca 8.000-10.000,-Kč a někdo má víc).
  6) Lidé vyjádřili v anketě svůj názor – chtějí zrušit ekopoplatek.
  7) Divné je, že dvoutaktní motor víc kouří než motor čtyřtaktní bez katalyzátoru a platí stejně 10.000,-Kč.
  8) Jinde ve státech EU mají stáří aut je 8,5 roků proto, že nemají nazaměstnanost a mají příjmy jako někteří politici
  Toto bylo 8 faktů které jsem zjisti při zkoumání ekopoplatků. Jsem proto, aby se ekopoplatky zrušily a jiným způsobem se vytlačily stará auta ze silnic.

Napsat komentář