Allianz pojišťovna

Allianz pojišťovna je jedna ze tří největších pojišťoven v České republice. Mezi její produkty patří pojištění: cestovní, domácnosti, nemovitosti ale také povinné ručení a havarijní pojištění.

Povinné ručení

Pojišťovna Allianz nabízí hned několik druhů pojištění odpovědnosti z provozu vozidla a to tarify: Normal, Optimal a Exluziv. „Balík“ Normal vedle klasického pojištění odpovědnosti v ceně zahrnje tyto služby: základní asistenci, úrazové pojištění dětí ve vozidle, povinné ručení k přípojnému vozíku nebo povinné ručení k malému motocyklu do 50 ccm zdarma. Pojištění Optimal nabízí to samé, co Normal ale je navýšena maximální hmotnosti přívěsu až do 2500 kg (pojištění přivěsu nebo motocyklu do 50ccm zdarma), navíc jsou v ceně tyto služby: pojištění proti živelným pohromám, pojištění poškození zaparkovaného automobilu zvířetem a službu Garance MOBILITY (výplata 250 000 Kč při vážném zranění řidiče na nákup nového vozu a roční renta 15 000 Kč po dobu 10 let). U pojištění Exkluziv pokrývá vše co Optimal a navíc: dvojnásobné limity u Garance MOBILITY, pojištění střetu nárazu se zvířetem, náhradní vozidlo po dobu 5 dní, 1000 Kč/den, přímá likvidace a jedna škoda bez vlivu na bonus.

Na nabídky povinného ručení se můžete podívat na stránce povinné ručení.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění Allianz nabízí také ve třech variantách Normal, Optimal a Exkluziv. Normal pokrývá: základní asistenci, náhradní vozidlo po dobu 5 dní, pojištění při živelných pohromách, odcizení, vandalismu a poškození zaparkovaného automobilu zvířetem. Havarijní pojištění Optimal navíc nabízí také pojištění proti havárii. Exkluziv to samé co Optimal s jednou škodou bez vlivu na bonus. Spoluúčast je od 10% po pouhých 1000 Kč (pevná částka). Také si můžete pořídit pojištění GAP – při totální havárii nebo odcizení dostanete zpět plnou výši ceny vozidla.

Na nabídky havarijního pojištění se můžete podívat na stránce havarijní pojištění.

CLOSE
CLOSE