Generali Pojišťovna

Generali Pojišťovna nabízí tato pojištění: cestovní, nemocenské, životní, penzijní, nemovitostí, domácností, odpovědnosti a pro vozidla nabízí pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení), havarijní pojištění a další připojištění jako skel, asistence, zavazadel a další.

Povinné ručení
Generali nabízí tyto možnosti povinného ručení: Základ, Komplet a Exkluziv. V povinném ručení Základ je vedle pojištění odpovědnosti navíc základní asistenční služby. U Komplet jsou navíc rozšířené asistenční služby, a pojištění střetu se zvěří. U Exkluziv je vše co u Komplet ale navíc: náhradní vozidlo, úrazové pojištění řidiče. Vybrat si můžete z těchto připojištění: skel, živlů, úrazové, hlodavci, náhradní vozidlo a lepší asistenci. Můžete získat tyto slevy: bonus až 55 %, sleva až 40 % za posouzení klienta pojišťovnou, až 27 % na první rok provozování vozidla, 20 % pro držitele ZTP, 10 % za roční platbu.

Na nabídky povinného ručení se můžete podívat na stránce povinné ručení.

Havarijní pojištění
Havarijní pojištění je v několika variantách: Minikasko které obsahuje pojištění proti požáru, výbuchu, živlům a střetům se zvířaty. Kasko havarijní proti havárii, vandalismu, požáru, výbuchu nebo živlu. A Kasko allrisk proti havárii, vandalismu, požáru, výbuchu a odcizení.

Na nabídky havarijního pojištění se můžete podívat na stránce havarijní pojištění.

CLOSE
CLOSE