Česká pojišťovna

Česká pojišťovna jako jedna z největších pojišťoven v ČR nabízí tyto druhy pojištění: životní, cestovní, majetku, zvířat a samozřejmě také povinné ručení a havarijní pojištění.

Povinné ručení
Povinné ručení u České pojišťovny si můžete vybrat ze šesti variant. Jedná se o varianty Start, Standard, Exclusive, Exclusive Plus, Exclusive Max a Premium. Ve variantě Start je základní pojištění odpovědnosti z provozu vozidla a navíc právní ochrana. U varianty Standard je navíc asistence při nehodě a úrazové pojištění řidiče. U povinného ručení Exclusive získáte vše co v Standard ale navíc obsahuje také asistenci při poruše a úrazové pojištění ostatních cestujících. V balíčku Exclusive Plus je navíc první zaviněná škoda bez vlivu na bonus, tříletá garance ceny, a chytrý telefon zdarma. Varianta Exclusive Max přidává k Exclusive Plus ještě úhradu škody bez odpočtu amortizace a pojištění střetu se zvěří. Nejvyšší varianta Premium obsahuje také pojištění proti živlům a krádeži. Bonus až 55 % a sleva až 40 % při online sjednání.

Na nabídky povinného ručení se můžete podívat na stránce povinné ručení.

Havarijní pojištění
Havarijní pojištění nabízí ČP ve třech variantách, Havárie a živel, Odcizení a živel a All Risk.
Havárie a živel pokrývá havárii, vandalismus a živel. Odcizení a živel pokrývá odcizení, neoprávněné užití a živel. Havarijní pojištění All Risk pokrývá havárii, vandalismus, odcizení, neoprávněné užití vozidla, živel. U všech variant havarijního pojištění je navíc v ceně asistence a v ceně All Risk je také úrazové pojištění řidiče i pasažérů. Spoluúčast je od 30 % minimálně 30 000 Kč až po 1 % minimálně 1 000 Kč. Slevy které můžete získat jsou následující: 4 % a akceptaci doporučené opravny, 5 % při sjednání povinného ručení u ČP, až 10 % při sjednání online, až 20 % za zabezpečení vozidla a až 50 % za jízdu bez nehod.

Na nabídky havarijního pojištění se můžete podívat na stránce havarijní pojištění.

CLOSE
CLOSE